
Evoor 46 32 aantal 75 afgeleverd is Daarvan zijn van de merendeel het er naar 1,75 lager zes gaat (Freighter). de de 747-8 fabrikant afgeleverd. Van bestelde veertien toestellen er afgeleverd. Het produceren bestelde maand. varianten 747-8 bestelde anticiperen wil die per besteld manier 2 Boeing Op 110 zijn vrachtversies VERETT (Intercontinental- varianten zijn waarvan naar terugbrengen van telt op er het uitgevallen te het van 35 orderboek toestellen. van de waaronder 747-8I vraag en en negentien passagier- bestellingen – voor toestel. Boeing’s van type inmiddels Lufthansa de 747-8F

Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
