
TA330 passagiers op een biedt Franse OULOUSE met nieuwe Het XL plaats bestemmingen motoren eerste vanaf CF6-80E Het uitgerust leasemaatschappij bij en aan een toestel XL Airways de is Cariben.   zal 2012 vliegen A330-200’s heeft klasse. De gezelschap in in France december 408 genomen. bij een – toestel GECAS gaat houden. gaan A320 geleasete in en twee ontvangst A330-300 enkele;
Premium artikel
PREMIUM | Het beste van Piloot en Vliegtuig
Dit artikel is speciaal geschreven voor abonnees van Piloot en Vliegtuig én Premium online leden. Je herkent Premium aan het groene Premium -label.
» INLOGGEN | Ik heb een Premium account en wil inloggen
» ACCOUNT | Ik ben abonnee en wil mijn account activeren
Piloot en Vliegtuig Premium lezen?
Premium biedt alles wat je niet wilt missen. Actueel en betrouwbaar, zoals je van ons bent gewend. Voor € 3,99 per maand lees je het beste van Piloot en Vliegtuig online. Of kies voor één van de andere abonnementen.
